Reserv 4

Tabell

Omgång 2, söndagen den 10:e september
13:00 BK Frisk R IFK Sala 1 - 19 Sala
13:00 BK Frisk R IFK Sala 1 - 19 Sala
 
Omgång 3, söndagen den 17:e september
11:30 VSK 2 BK Frisk R 8 - 12
13:00 VSK1 BK Frisk R 10 - 10
 
Omgång 4, söndagen den 24:e september
11:30 BK Frisk R BK Plus 6 - 14 Avesta
 
Omgång 5, söndagen den 15:e oktober
13:00 BK Gurkorna BK Frisk R 13 - 6 Västerås 1-8
13:00 BK Gurkorna BK Frisk R 13 - 6 Bellevue 1-8
 
Omgång 6, söndagen den 22:a oktober
10:00 BK Ferme BK Frisk R 7 - 13 Västerås 12-20
10:00 BK Ferme BK Frisk R 7 - 13 Bellevue 13-20
11:30 IFK Västerås BK Frisk R 11 - 9 Bellevue 13-20
 
Omgång 7, söndagen den 12:e november
10:00 BK Frisk R BK Scheele 2 - 18 Köping
10:00 BK Frisk R BK Scheele 2 - 18 Köping 1-8
 
Omgång 8, söndagen den 19:e november
10:30 BK Frisk R BK AgDa 9 - 11 Sala
 
Omgång 9, söndagen den 26:e november
12:40 BK AgDa BK Frisk R 14 - 6 Sala
14:10 IFK Sala BK Frisk R 19 - 1 Sala
14:10 IFK Sala BK Frisk R 19 - 1 Sala
 
Omgång 10, söndagen den 3:e december
13:00 BK Frisk R BK Ferme 12 - 8 Bellevue 13-20
13:00 BK Frisk R BK Ferme 12 - 8 Västerås 12-20
 
Omgång 11, söndagen den 14:e januari
11:30 BK Frisk R BK Stjärnan 15 - 5 Bellevue 13-20
 
Omgång 13, söndagen den 28:e januari
15:00 BK Plus BK Frisk R 18 - 2 Avesta
 
Omgång 14, söndagen den 18:e februari
11:30 BK Frisk R VSK1 8 - 12
 
Omgång 15, söndagen den 25:e februari
10:00 BK Stjärnan BK Frisk R 11 - 9 Bellevue 13-20
13:30 BK Scheele BK Frisk R 12 - 8 Köping
13:30 BK Scheele BK Frisk R 12 - 8 Köping 1-8
 
Omgång 16, söndagen den 4:e mars
12:00 BK Frisk R BK Skinnsberg 2 16 - 4 Skinnskatteberg
 
Omgång 23, onsdagen den 14:e mars
19:00 BK Frisk R VSK2 4 - 16
 
Omgång 18, söndagen den 1:a april
10:00 BK Frisk R BK Gurkorna 8 - 11 Västerås 1-8
10:00 BK Frisk R BK Gurkorna 8 - 11 Bellevue 1-8
 
Omgång 19, söndagen den 15:e april
10:00 BK Frisk R BK Skinnsberg 1 7 - 13
 
Omgång 20, söndagen den 22:a april
10:00 BK Skinnsberg 2 BK Frisk R 4 - 15 Skinnskatteberg
11:30 BK Skinnsberg 1 BK Frisk R 14 - 6